KOA Speer RK73H1ETTP59R0F
Res Thick Film 0402 59 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
IHS
Datasheet2 페이지2년 전
Upverter
Future Electronics
Farnell
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.55%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupRC0402FR-0759RL
RC Series 0402 0.063 W 59 Ohm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC0402FR-0760R4L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 60.4Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-0756R2L
RC Series 0402 0.063 W 56.2 Ohm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 54.9ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 61.9 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0402 57.6 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Conformal Coated Pad SMD Automotive T/R
설명
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 59Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 59ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 59R, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP59R0F
0402 (1005Metric) 0402 RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 59Ohms ±100ppm/C