KOA Speer RK73G2BRTTD1001F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1206
IHS
Datasheet2 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.56%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES 1K OHM 1% 1/4W 1206
1% ¡À50ppm/¡æ 1K¦¸ 250mW 1206 3.2mm*1.6mm*700¦Ìm