KOA Speer RK73G1JTTD2211F
thick film 0.25%, 0.5%, 1%tolerance, 50ppm/°C chip resistor, 0603, RoHS
IHS
Datasheet2 페이지2년 전
Upverter
KOA Speer SCT
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
KOA Speer SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 2210ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RES 2.21K OHM 1% 1/10W 0603
FC0603 2K21 1% PPM50
2.21K OHM 1% 50PPM
FC0603 1% TCR50