KOA Speer RK73B1ETTP240J
Res Thick Film 0402 24 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
IHS
Datasheet2 페이지2년 전
LKR
Farnell
Garrett
Jameco
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.27%
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TE Connectivity / AMP2-1622826-6
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 22ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-2GEJ240X
Res Thick Film 0402 24 Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0402JR-0724RL
Res Thick Film 0402 24 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402JR-0722RP
Res Thick Film 0402 22 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402JR-0722RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 22Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
설명
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 24Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 24ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Resistor, SMT, 0402, 24 Ohm, +/-5%, +/- 200ppm, Thk Film<CA
Res, 24R, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP240J
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 24Ohms ±200ppm/C
SMD Resistor 0402 24Ω ±5% 1/10W ±200ppm/℃