Knowles C40CF750J-HZN-X0T
Hi-Q MLC, 3838, AH, 75 pF, +/- 5%, 7200V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, Sn Plated Solder
데이터시트
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Component Distributors Inc.C40CF750J-HZN-X0T561Tape & Reel
2h
데이터시트 및 문서
Component Distributors Inc.
Datasheet4 페이지14년 전
Datasheet4 페이지14년 전
설명
DLI, MLCC, C40 7200V 759pF ±5% NP0 Porcelain - Hi Q