Knowles 1206B224K500NT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 1206
IHS
Datasheet6 페이지12년 전
RFMW
Component Distributors Inc.
공급망
Country of OriginMainland China, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2001-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Novacap, MLCC, 1206, X7R, 220nF, +/-10%,50V,