Knowles SBSMC1000334MXT
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V, 20A, 2 Pin(s)
IHS
Datasheet4 페이지6년 전
Electro Sonic
3개월간의 트렌드:
-15.96%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
EMI Filter,SMT,SBSMC,100Vdc,330nF,20%,X7R,C Filter
Syfer, C Section, 100Vdc, 330nF, ±20%, X7R
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
330nF ¡À20% X7R 100V 2220 5.7mm*5mm