Knowles SBSGP5000473MXB
Syfer, EMI Filter, 1812, 4730pF, 500V, +/-20%,
IHS
Datasheet3 페이지13년 전
RFMW
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Data Line Filter, 1 Function(s), 500V, 5A, 3 Pin(s)
CAP FEEDTHRU 0.047UF 500V 1812