Knowles 1812J5000104KXT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 500V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 1812
IHS
Datasheet6 페이지11년 전
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-36.66%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2000-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
630V 100nF X7R ±10% 1812 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
KYOCERA AVX1812CC104KAT1A
KYOCERA AVX1812CC104KAZ1A
Cap Ceramic 0.1uF 600V/630V X7R 10% Pad SMD 1812 FlexiTerm 125C T/R
Yageo GroupC1812C104KBRACTU
Cap Ceramic 0.1uF 630V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C Low ESR Automotive Medical T/R
Cap Ceramic 0.1uF 630V X7R 10% Pad SMD 1812 125C Automotive Medical T/R
설명
Cap Ceramic 0.1uF 500V X7R 10% Pad SMD 1812 125C T/R
Syfer Capacitor, 500Vdc, 100000pF, ±10%, X7R, Reel
1812 MLCC 0.1uF 500V 10% X7R SMT