Knowles 1210Y0500105KXT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 1210
IHS
Datasheet6 페이지11년 전
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2009-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CAP CER 1UF 50V X7R 1210
1210 MLCC 1uF 50V 10% X7R SMT
Syfer Capacitor, 50Vdc, 1uF, ±10%, Reel
1.0UF 50V 10% 1210