Knowles 1206Y1K00102KSTM01
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 1000pF X7R 1206 10percent
Production
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-21.81%
공급망
Country of OriginMainland China, Usa
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2017-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 1206
MLCC, 1206, 1000V, 1.0nF, ±10%, X7R (2R1) to AEC-Q200 - Recommended, FlexiCap™ Polymer termination, Nickel barrier, Sn Plated Solder