Knowles 0805Y0500224KXT
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 FlexiCap 125C T/R
IHS
Datasheet6 페이지11년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-18.39%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2009-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 0805
Ceramic 0805 Flexicap MLCC 50V 220nF
RS APAC
0805 MLCC 0.22uF 50V 10% X7R SMT