Knowles 0805J0500471JCT
Cap Ceramic 470pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125C T/R
IHS
Datasheet6 페이지11년 전
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-23.20%
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date1999-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00047uF, Surface Mount, 0805
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0805
Syfer MLCC, 0805, 50V, 470pF, ±5%, C0G/NP0 (1B) (CTI ≥ 600), Nickel Barrier, Sn Plated Solder (RoHS compliant), 7" Reel