Knowles 0603J1000150JCT
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V15pFC0G(NP0)0603 5percent
IHS
Datasheet6 페이지11년 전
SnapEDA
심벌
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000015uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 15PF 100V C0G/NP0 0603