Knowles 0603J0508P20BFT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1.22% +Tol, 1.22% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000082uF, Surface Mount,...
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Master Electronics
SnapEDA
심벌
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1.22% +Tol, 1.22% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000082uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0603