Knowles 0603J0506P80BFT
Ceramic Capacitor, Ceramic, 50V, 1.4706% +Tol, 1.4706% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000068uF, Surface Mount, 0603
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet112 페이지2년 전
SnapEDA
심벌
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0603