Knowles 0603J0500181JAT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00018uF, Surface Mount, 0603
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지15년 전
SnapEDA
심벌
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2009-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0603