Knowles 0603J0500103JXT
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.01uF X7R 0603 5percent
IHS
Datasheet6 페이지11년 전
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-33.77%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
설명
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Surface Mount, 0603
Syfer Capacitor, 0603, 50V, 10nF, ±5%, X7R (2R1), Nickel Barrier, Sn Plated Solder (RoHS compliant)