Kingbright L-7104YD-12V
Single Color LED, Yellow, Diffused, T-1, 3mm
IHS
Datasheet5 페이지8년 전
Datasheet3 페이지21년 전
Burklin Elektronik
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.91%
공급망
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Kingbright LED, 3mm (T-1), 588 nm, 2.9 (Dia.) x 4.6mm
Kingbright L-7104YD-12V 3mm 12V Yellow LED 11mcd