Yageo Group Z1812C681BPWZT
FERRITE BEAD, 680 OHM, 4A, 1812; Available until stocks are exhausted
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet32 페이지18년 전
Farnell
Electro Sonic
Newark
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-63.22%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
Ferrite Bead, 1812 [4532 Metric], 680 Ohm, 4 A, 28 Milliohm, ± 25%
Ferrite Beads Chip 680Ohm 25% 100MHz 4A 0.028Ohm DCR 1812 T/R
Ferrite Chip Bead 680Ohm 100MHz 2-Pin 1812 T/R