Yageo Group T520U686M010ATE055
Cap Tant Organic 68uF 10VDC U CASE 20% (6 X 3.2 X 1.4mm) SMD 6032-15 0.055 Ohm 105C T/R
Farnell
Newark
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2007-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
관련 부품
Cap Tant Solid 68uF 10V V CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2mm) SMD 7343-20 0.04 Ohm 105C T/R
Cap Tant Organic 68uF 10VDC W CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.4mm) SMD 7343-15 0.025 Ohm 105C T/R
PanasonicEEF-CT1A680R
Conductive Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor, 68 µF, -55 to 105 ¡C
CAPACITOR, TANTALUM SMD CONDUCTIVE POLYMER, KO-CAP, LOW PROFILE, 68UF 10V 20%
Panasonic10TAE68M
Conductive Polymer Tantalum Solid Capacitor, 68 µF, -55 to 105 ¡C
United Chemi-ConAPXE100ARA680ME61G
Cap Aluminum Polymer 68uF 10V 20% (5 X 5.8mm) SMD 0.028 Ohm 2310mA 2000h 105°C T/R
설명
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF, Surface Mount, 2412
CAP, 68µF, 10V, 20%; Capacitance: 68µF; Voltage Rating: 10V; Product Range: T52X KO-CAP® Series; Capacitance Tolerance: ± 20%; Manufacturer Size Code: U; ESR: 0.055ohm; Operating Temperature Min: -55°C; Operating Temperatur
TANT POLY CAP, 68UF, 1.6A, 10V, 2312; Capacitance:68µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage(DC):10V; Manufacturer Size Code:U; ESR:0.055ohm; Capacitor Case / Package:2312 [6032 Metric]; Product Length:6mm; Product Width:3.2mm RoHS Compliant: Yes