Yageo Group T499C686K006ATE1K2
Cap Tant Solid 68uF 6.3V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1.2 Ohm 175C Automotive T/R
IHS
Datasheet16 페이지2년 전
Arrow Electronics
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%