Yageo Group T498D685K035ATE900
Tantalum Capacitor, Polarized, Aluminum (dry/solid), 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Surface Mount, 2917
IHS
Datasheet18 페이지2년 전
Farnell
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-58.55%