Yageo Group T494U226K010AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2312
IHS
Datasheet22 페이지2년 전
3개월간의 트렌드:
+0.00%