Yageo Group T356C685K016AT
Cap Tant Solid 6.8uF 16V 10% (5 X 9.6mm) Radial 5.08mm 125C Bulk
IHS
Datasheet14 페이지2년 전
Newark
Master Electronics
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.55%