Yageo Group SSR21NVS-M15164
Ind Common Mode Choke 16.4mH 1.5A 0.23Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Production
Datasheet8 페이지2년 전
Datasheet1 페이지1년 전
Datasheet1 페이지6년 전
Farnell
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2018-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 16400uH 10kHz 1.5A 0.23Ohm DCR Thru-Hole Tray
Common Mode Through-Hole AC Line Filter 16.4mH 1.5A 250VAC
Choke, Common Mode, 16.4 mH, 1.5 A
Common Mode Chokes/Filters 16.4mH 1.3A 20.9mm
COmmON MODE CHOKE, 16.4MH, 1.5A; Inductance:16.4mH; Rated Current:1.5A; Product Range:SSR21NVS-M Series; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)
250V 1.5A 2 16.4mH@ 10 kHz 230m¦¸ , 22mm*16mm*27mm
WIDE RANGE IMPEDANCE TYPE COMMON
Common Mode Choke, 16.4Mh, 1.5A; Dc Current Rating:1.5A; Product Range:Ssr21Nvs-M Series; Inductance:16.4Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NVS-M15164
CMC 16.4MH 1.5A 0.23OHM WIDE IMP