Yageo Group SSR21NVS-08235
Ind Common Mode Choke 23.5mH 0.8A 0.42Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지2년 전
Farnell
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2018-08-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2025-12-31
설명
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 23500uH 10kHz 0.8A 0.42Ohm DCR Thru-Hole Tray
Wide Range Impedance Type Common Mode Ssr Coil Ac Line Filter
Common Mode Through-Hole AC Line Filter 23.5mH 800mA 250VAC
COMMON MODE CHOKE, 0.8A, 23.5MH;
COmmON MODE CHOKE, 23.5MH, 0.8A; Inductance:23.5mH; Rated Current:800mA; Product Range:SSR21NVS Series; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)
Common Mode Chokes/Filters 23.5mH 0.8A 20.9mm
250V 800mA 2 23.5mH@ 10 kHz 420m¦¸ , 22mm*16mm*27mm
Common Mode Choke, 23.5Mh, 0.8A; Dc Current Rating:800Ma; Product Range:Ssr21Nvs Series; Inductance:23.5Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NVS-08235
CMC 23.5MH 0.8A 0.42OHM WIDE IMP