Yageo Group SSR21NV-08325
Ind Common Mode Choke 32.5mH 0.8A 0.47Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지2년 전
Farnell
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2018-08-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2025-12-31
설명
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 32500uH 10kHz 0.8A 0.47Ohm DCR Thru-Hole Tray
Common Mode Through-Hole AC Line Filter 32.5mH 800mA 250VAC
Choke, Common Mode, 32.5 mH, 800 mA
COmmON MODE CHOKE, 32.5MH, 0.8A; Inductance:32.5mH; Rated Current:800mA; Product Range:SSR21NV Series; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)
COMMON MODE CHOKE, 0.8A, 32.5MH;
Common Mode Chokes/Filters 32.5mH 0.8A 20.9mm
High Impedance Type Commom Mode Ssr Coil Ac Line Filter
250V 800mA 2 32.5mH@ 10 kHz 470m¦¸ , 22mm*16mm*27mm
Common Mode Choke, 32.5Mh, 0.8A; Dc Current Rating:800Ma; Product Range:Ssr21Nv Series; Inductance:32.5Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NV-08325
CMC 32.5MH 0.8A 0.47OHM HIGH IMP