Yageo Group SSR21NHS-031590
Ind Common Mode Choke 159mH 0.3A 2.85Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Production
Datasheet8 페이지2년 전
Datasheet1 페이지1년 전
Datasheet1 페이지6년 전
Farnell
3개월간의 트렌드:
+0.16%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 159000uH 10kHz 0.3A 2.85Ohm DCR Thru-Hole Tray
COMMON MODE CHOKE, 159MH, 0.3A; Inductance: 159mH; Rated Current: 300mA; Product Range: SSR21NHS Series; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
Common Mode Choke, 159Mh, 0.3A; Dc Current Rating:300Ma; Product Range:Ssr21Nhs Series; Inductance:159Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NHS-031590