Yageo Group SSR21NH-05795
Ind Common Mode Choke 79.5mH 0.5A 1.2Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지2년 전
TME
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2018-08-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2025-12-31
설명
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 79500uH 10kHz 0.5A 1.2Ohm DCR Thru-Hole Tray
Common Mode Through-Hole AC Line Filter 79.5mH 500mA 250VAC
Choke, Common Mode, 79.5 mH, 500 mA
COmmON MODE CHOKE, 79.5MH, 0.5A; Inductance:79.5mH; Rated Current:500mA; Product Range:SSR21NH Series; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)
COMMON MODE CHOKE, 0.5A, 79.5MH;
Common Mode Chokes/Filters 79.5mH 0.5A 20.9mm
High Impedance Type Commom Mode Ssr Coil Ac Line Filter
250V 500mA 2 79.5mH@ 10 kHz 1.2¦¸ , 23mm*23mm*14.5mm
Common Mode Choke, 79.5Mh, 0.5A; Dc Current Rating:500Ma; Product Range:Ssr21Nh Series; Inductance:79.5Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NH-05795
CMC 79.5MH 0.5A 1.20OHM HIGH IMP