Yageo Group R49AN368000B1M
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet16 페이지2년 전
Datasheet4 페이지17년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-06-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Yageo GroupR46KI368040P1M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR71PI36804030M
Radial FILM CAPACITOR R71 275V 0.68muF ±20% 0.709Lx0.433W 18.00mmx11.00mm
Yageo GroupR46KN368000P0M
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Epcos B32922 680nF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-20%; Through Hole
설명
Cap Film Suppression X1 0.68uF 800VDC/330VAC PP 20% (26.5 X 13 X 22mm) Radial 22.5mm 110C Bulk
Radial FILM CAPACITOR R49 310V 0.68muF ±20% 1.043Lx0.512W 26.50mmx13.00mm
CAP FILM 0.68UF 20% 800VDC RAD
R49AN368000B1M, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
0,68 U 330V |Kemet R49AN368000B1M