Yageo Group PHE840MA6100MA04R17
Film Capacitor, Polypropylene, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1Uf, Through Hole Mount, 5124
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지2년 전
Datasheet3 페이지23년 전
JRH Electronics
Newark
element14 APAC
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-37.80%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
3D다운로드
TraceParts
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2002-06-07
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
관련 부품
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463F310050M1M
Cap Film Suppression X2 0.1uF 305VAC PP 20% (13 X 6 X 12mm) Radial 10mm 105C Bulk
설명
Cap Film Suppression X2 0.1uF 760VDC/275VAC PP 20%( 13 X 6 X 12mm) Radial 10mm 105C Bulk
PHE840M FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 0.512Lx0.236W 13.00mmx6.00mm ±20% 0.1muF 760V
PHE840 100NF POLYPROPYLENE FILM CAPACITOR 275 V AC, 760 V DC +/-20%
Cap 0.1Uf 760Vdc/275Vac Plyp 20% 13 X 6 X 12Mm Rdl 10Mm Rohs Compliant: Yes