Yageo Group PHE450MD6220JR06L2
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet25 페이지2년 전
Farnell
Newark
element14 APAC
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.62%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
3D다운로드
TraceParts
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2002-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
관련 부품
PanasonicECW-F2W224JAQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FD2W224JQ
Cap Film 0.22uF 630V PP 5% (26 X 8.5 X 18mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105C Loose
설명
0.22 µF FILM CAPACITOR 400V 630V POLYPROPYLENE (PP), METALLIZED RADIAL
PHE450 220NF POLYPROPYLENE FILM CAPACITOR 400 V AC, 630 V DC +/-5%
Radial FILM CAPACITOR PHE450 630V 0.22muF ±5% 1.024Lx0.354W 26.00mmx9.00mm
Cap Film 0.22uF 630V PP 5% (26 X 9 X 18.5mm) Radial 22.5mm 105°C Tray
Avnet Japan
Cap Film 0.22uF 630V PP 5%( 26 X 9 X 18.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105C Box/Pizza