Yageo Group GTX-3300-Y104
Emi-rfi Filters 500VAC/500VDC 30A 300 Ohm 3 Phase 2 Stage Screw Ul, C-ul, Tuv
Production
데이터시트 및 문서
IHS
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Introduction Date2022-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
설명
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
Power Line Filter 500Vac 30A 300ohm
GTX3300Y104, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
FILTER, 3-PHASE, 30A, 500V, CHASSIS;
Filter, 3-Phase, 30A, 500V, Chassis; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:30A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Screw; Filter Output Terminals:Screw Rohs Compliant: Yes |Kemet GTX-3300-Y104