Yageo Group CDR32BP271BFUR
Cap Ceramic 270pF 100V BP 1% Pad SMD 1206 (0.01%FR) 125C Bulk
IHS
Datasheet10 페이지20년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2007-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Yageo GroupCDR31BP271BJWS
Ceramic Capacitor, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, BP, 30ppm/Cel TC, 0.00027uF, 0805
Yageo GroupCDR31BP271BKUS
Cap Ceramic 270pF 100V BP 10% Pad SMD 0805 (0.001%FR) 125C Bulk
Yageo GroupCDR31BP271BJUS
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, BP, 30ppm/Cel TC, 0.00027uF, Surface Mount, 0805
설명
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 1% +Tol, 1% -Tol, BP, 30ppm/Cel TC, 0.00027uF, Surface Mount, 1206