Yageo Group C410C472M5R5TA7200
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0047uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet15 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.51%