Yageo Group C322C470KCR5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500V 47pF X7R 10% LS=5.08mm
IHS
Datasheet19 페이지2년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.26%