Yageo Group C320C102M5R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF X7R 20% LS=2.54mm
IHS
Datasheet19 페이지2년 전
element14 APAC
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.82%