Yageo Group C1210C222JCGACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 500V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0022uF, Surface Mount, 1210
IHS
Datasheet25 페이지2년 전
Datasheet19 페이지14년 전
Farnell
Newark
element14 APAC
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-13.09%