Yageo Group C1206C682K2RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 6800pF X7R 1206 10%
IHS
Datasheet27 페이지2년 전
Farnell
Upverter
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.37%