Yageo Group C1206C393J5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.039uF X7R 1206 5%
IHS
Datasheet27 페이지2년 전
Upverter
JRH Electronics
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-12.40%