Yageo Group C1206C332J1RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 3300pF X7R 1206 5%
IHS
Datasheet27 페이지2년 전
Upverter
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.21%