Yageo Group C0805C153J5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.015uF X7R 0805 5%
IHS
Datasheet27 페이지2년 전
Upverter
Newark
Farnell
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.92%