Yageo Group C0603X332K1RECTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0033uF, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet23 페이지5년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2017-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
CAP CER 0603 3.3NF 100V X7R 4K 7" REEL