Yageo Group C0603X224K4RAC7411
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.22uF 0603 X7R 10%
IHS
Datasheet24 페이지2년 전
Electro Sonic
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 0603
0603 ceramic capacitor 220nF 16V