Yageo Group A759MY227M1JEAE045
Cap Aluminum Polymer 220uF 63VDC 20%( 10 X 20mm) Radial 5mm 0.045 Ohm 2100mA 2000h 125C Ammo
IHS
Datasheet18 페이지2년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2016-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
Radial Solid Polymer Aluminum Capacitors
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Through Hole Mount