Knowles VPDR302W472K1GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 3000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0047uF, Surface Mount, 1812
3개월간의 트렌드:
+265%
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2018-11-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Capacitors HVS PME, 1812, X7R, 3000V, 4700pF±10%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape
Capacitor, 4700PF, X7R, 3KV, 1812;
CAPACITOR, MLCC, 4700PF, 3KV, X7R, 1812; Capacitance:4700pF; Voltage(DC):3kV; Voltage(AC):-; Capacitor Case / Package:1812 [4532 Metric]; Capacitance Tolerance:± 10%; Dielectric Characteristic:X7R; Product Range:HVS-PME Series RoHS Compliant: Yes