Knowles VPDD501W103K1GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 500V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Surface Mount, 1206
IHS
Datasheet1 페이지1년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+113%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CAP, MLCC, 0.01UF, X7R, 500V, 1206;
CAP CER 10000PF 500V X7R 1206
10nF ¡À10% X7R 500V 1206 3.18mm*1.57mm