Knowles QSCF500Q180J1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000018uF, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet1 페이지1년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.55%
공급망
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2022-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 50V, 18Pf±5%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QSCF500Q180J1GV001T
0402 MLCC 18pF 50V 5% HI-Q NPO
RF Capacitor, 18PF, 50V, 0402;