Knowles QSCF500Q120K1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000012uF, Surface Mount, 0402
공급망
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2022-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 50V, 12Pf±10%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QSCF500Q120K1GV001T
CAP CER 12PF 50V NP0 0402
RF Capacitor, 12PF, 50V, 0402;
Hi-Q MLCC 0402,12pF,±10%